Pages

Головна middot Дієти для схуднення middot Дієта спорт

Дієта спорт

Дві головні складові схуднення - дієта і спорт. Чітке дотримання правил того і іншого допоможе схуднути швидше і без шкоди для здоров'я. Ось тільки ряд помилок цілком може стати перешкодою на шляху до досконалої фігури.

Ви легше і швидше зможете схуднути, придбати струнку і гнучку фігуру, якщо озброєні знаннями про те, як вибрати відповідне для себе заняття спортом, правильно тренуватися, організувати своє живлення.

Невірні судження про дієту і спорт, навпаки, віддалять від поставленого завдання.

Помилка 1. Аеробні навантаження кращі за силові.

Багато хто упевнений, що чим більше вони займатимуться аеробікою (шейпінгом), тим швидше схуднуть, але часто не домагаються бажаних результатів.

Якщо постійно навантажувати організм тільки аеробними навантаженнями, то він черпатиме ресурси з м'язів, оскільки "порахує": раз вони не дуже задіюються, то не так вже і важливі.

В результаті вага падатиме не за рахунок жирової маси, а за рахунок м'язової.

Поєднання аеробних тренувань з силовими навантаженнями допоможе нормалізувати процес схуднення - ви худнутимете не в м'язах, а в жировій масі.

Крім того, силові навантаження прискорять обмін речовин, тобто навіть під час сну ви спалюватимете більше енергії, чим любительки виключно аеробних навантажень.

Невірно і те, що, завдяки фізичним вправам, жир переробляється в м'язову тканину. Ні жир не переробляється в м'язову тканину, ні навпаки.

Зайва жирова маса утворюється від надлишку поедаемых калорій. Але під час фізичної активності м'язова тканина розвивається, а ось жирова зменшується.

І ще один важливий момент: силові тренування просто незамінні при формуванні бажаних форм - рельєфу рук, форми грудей, сідниць, пресу.

Існують спеціальні вправи для кожної області тіла, залишається тільки обзавестися обважнювачами і запастися терпінням, - і успіх забезпечений. Ось пара вправ для зміцнення верхніх м'язів спини.

Підйом рук з тим, що обтяжило.

Сядьте на край стільця і нахилитеся вперед, тримаючи спину прямої, лікті притиснуті до стегон. Видихніть і підніміть руки вгору в позицію "V", великі пальці дивляться вгору.

Ви повинні відчути сильну напругу м'язів спини. Видихніть і повільно поверніться в початкове положення. Зробіть 12-16 повторів.

Підйом рук без того, що обтяжило

Початкове положення те ж, тільки тепер кінчики пальців рук торкаються пальців ніг. Зробіть видих, повільно витягніть руки вперед, долоні дивляться один на одного.

Злічіть до 8 і повільно поверніться в початкове положення. Зробіть 6-8 повторів.

Помилка 2. Від силових навантажень фігура втрачає жіночність.

Нічим не обгрунтовані побоювання! Жінка або дівчина, навіть якщо дуже постарається, за допомогою тільки одного силового навантаження не зможе стати мужоподібною.

По-перше, у жінки менше м'язової тканини, чим у чоловіка. По-друге, для цього в жіночому організмі не виробляється достатня кількість чоловічих гормонів.

Головне, що потрібно враховувати при заняттях в тренажерному залі, - систематичність і помірність.

Коли жінка бере вагу, яка їй не під силу, виникає ризик розтягування і розриву м'язових волокон. А це вже удар по власному здоров'ю.

Помилка 3. Під час тренування не можна пити.

Оскільки під час тренування організм втрачає багато рідини, пити потрібно обов'язково. Для порівняння: тільки під час нічного сну при диханні випаровується 1,5-2 склянки води.

Адже усі життєво важливі процеси в організмі, у тому числі і розщеплювання жирів, проходять у водному середовищі.

Тому необхідно заповнювати запас вологи під час занять, випиваючи по 2-3 ковтки простої негазованої води через невеликі проміжки часу.

Причому пити необхідно, навіть якщо немає спраги. Беріть з собою в спортзал пляшку з водою і в процесі занять пийте на здоров'ї.

Учтите, что в среднем в сутки надо потреблять 1 литр жидкости на 30 кг веса.

Помилка 4. Після тренування 2 години не можна нічого є

Організм людини - це своєрідний комп'ютер, в якому закладені реакції у відповідь на зовнішню дію. Але "система" організму залишається такою, якою була сотні років назад.

Для нього фізичне навантаження - це робота, після якої обов'язково повинна послідувати винагорода. у вигляді їжі.

Те, що заняття в спортзалі, - це добровільне "катування" свого організму, він не здогадується, і цілком обгрунтовано чекає своєї нагороди.

І коли не отримує її, починає "бити тривогу", включає режим економії ресурсів. У результаті обмінні процеси сповільнюються, і замість спалювання жиру йде його накопичення.

Тому впродовж двох годин після тренування обов'язково потрібно їсти. А щоб вага знижувалася, пам'ятайте, що витрата енергії має бути більше, ніж її споживання.

Наприклад, якщо ви під час тренування витратили 350-400 ккал, з'їжте 250-300.

Помилка 5. Вибір дієти від виду фізичного навантаження не залежить.

При будь-якому фізичному навантаженні дієта повинна грунтуватися на правилах здорового повноцінного живлення.

Єдина відмінність полягає в тому, що, наприклад, при силових тренуваннях необхідно вживати більше білку, який потрібний для відновлення пошкоджених під час навантаження клітин і побудови нових м'язових волокон.

Причому білок краще отримувати з їжі, а не з протеиновых коктейлів.

Режим харчування з високим вмістом білків і низьким - вуглеводів, - ідеальна дієта для скидання зайвої ваги. Адже люди видужують із-за надлишку калорій, а не вуглеводів.

Деякі вуглеводи (наприклад, хліб і картопля) містять менше калорій, чим яловиче філе або ростбіф.

Не варто побоюватися і такої думки, ніби від активних занять спортом апетит зростає і, отже, менше шансів скинути зайву вагу. Від помірних занять спортом апетит не посилюється.

Дослідження фахівців показали, що у людей, що ведуть сидячий спосіб життя, фізична активність викликає навіть ослаблене відчуття голоду.

Словом, поєднання фізичних тренувань і дієти забезпечить гнучкі і міцні м'язи при втраті зайвих жирових відкладень.

Помилка 6. Йога не допоможе в отриманні бажаних форм

Програма йоги спочатку не спрямована на зниження ваги.

Але як доповнення до програми схуднення - вона просто унікальна, оскільки розвиває і зміцнює глибокі м'язи, які складають "каркас" нашого тіла і підтримують його в здоровому стані.

При цьому м'язи практично не можуть бути задіяні при будь-якому іншому виді фізичного навантаження.

І, звичайно, йога і пилатес - це спосіб досягти гармонії тіла і духу, а також виробити гнучкість і граціозність фігури, які надають жіночність фігурі.

Упражнение для мышц брюшного пресса из комплекса пилатес.

Ляжте на спину, коліна зігнуті, стопи відірвані від підлоги, руки за головою. Відірвіть плечі і голову від підлоги.

Зробіть вдих, а на видиху поверніть правий лікоть до лівого коліна (стопа торкається підлоги), а праву ногу витягніть вперед (стопа не торкається підлоги). Голова має бути повернена у бік лівого ліктя.

Повторите те ж в інший бік, міняючи положення рук і ніг. Робіть вдих кожного разу, коли стопи торкаються підлоги, а видих - між повторами.

Виконаєте вправу по 10 разів в кожну сторону.

Помилка 7. Декілька видів фитнеса одночасно - корисно.

В принципі, для схуднення досить відвідувати тільки один вид занять, але при цьому робити це регулярно.

А щоб розібратися, який вид фитнеса віддати перевазі, розумним рішенням буде по можливості побувати на заняттях по фитболу, пилатесу, йогі, аеробіці. чи спробувати свої сили на тренажерах.

Наприклад, побувавши в тренажерному залі, ви усвідомили, що це не для вас, а ось пилатес запав в душу.

Важливо, щоб заняття спортом доставляли радість, а не перетворювалися на повинність. Якщо ви "заганятимете" себе на тренування, дуже скоро і зовсім від них відмовитеся.

Проте приблизно через півроку, а може, і раніше, слід спробувати ще раз і знову побувати там, де вперше не дуже-то сподобалося.

Можливо, через якийсь час вже натреноване тіло зрадіє додатковому навантаженню.

Може статися і так, що до ваших постійних занять додадуться, приміром, степ-аэробика або танець живота.

Статті

Софиевская борщаговка квартиры от застройщика продажа квартир в новостройках софиевской борщаговки. | пройдите по ссылке - http://www.tdbutovo.ru/. Производство пенопласта. | отзывы бмв 5