Pages

Головна middot Дієти для схуднення middot Дієта Кима Протасова

Дієта Кима Протасова

Дієта Кима Протасова, уперше представлена широкій публіці в 1999 році газетою "Російський ізраїльтянин", швидко стала популярною і, можна навіть сказати, модною в широких кругах тих, що худнуть. І цілком заслужено: дієта ця досить ефективна і при цьому не така вже і важка.

Опис дієти Протасова простий, короткий і зрозумілий.

Тривалість - п'ять тижнів.

Впродовж перших двох тижнів дозволено в будь-яких кількостях, в будь-який час дня і ночі їсти сирі овочі (головним чином некрохмалисті), сири, йогурти і кефір жирністю не більше 5%. Єдина обмовка - продукти обох груп (овочі і кисломолочні продукти) мають бути присутніми якщо не в рівних, то в достатніх кількостях, дуже не рекомендується робити великий перекіс в ту або іншу сторону, вживаючи в день, скажімо, декілька кілограм овочів і усього лише склянка кефіру. Окрім цього, дозволено щодня з'їдати по одному вареному яйцю і по 3 зелені яблука. Пити треба не менше 2 літрів в добу: воду, каву, чай, природно без цукру.

Починаючи з третього тижня до перелічених вище продуктів додається до 200 грам нежирного м'яса, птахи або риби, при цьому потрібно трохи зменшити кількість сирів і кефіру (йогурту) в раціоні.

До безперечних достоїнств дієти Кима Протасова можна віднести те, що вона не обмежує загальну кількість їжі, а отже, переноситься досить легко. Крім того, дієта Протасова сприяє виробленню навичок раціонального харчування, наприклад, допомагає здолати тягу до солодкого.

Статті

www.svarka-trading.com.ua/elektovarochnoe-oborudovanie/jaeckle | jay chou mp3 jay chou mp3 вот тут